Římskokatolická farnost Panny Marie Kroměříž

Vítejte na farnosti Panny Marie v Kroměříži Výuka náboženství, informace o bohoslužbách, zajímavosti o faře, svátosti, zpovědi. Riegrovo nám. 165, 767 01 Kroměříž, 420 573 338 974, farnostpmfarnostpm.cz

OVERVIEW

The web site farnostpm.cz presently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have analyzed two pages inside the web site farnostpm.cz and found forty-seven websites referring to farnostpm.cz.

FARNOSTPM.CZ TRAFFIC

The web site farnostpm.cz is seeing varying amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for farnostpm.cz

Traffic ranking (by month) for farnostpm.cz

Traffic ranking by day of the week for farnostpm.cz

Hotel Bouček Kroměříž

Der Ausblick auf das erzbischöfliche Schloss. Befindet sich im historischen Stadtzentrum und führt die Tradition des beliebten Hotels Simon weiter, das bereits in den Vorkriegszeiten gebaut wurde. Wegen seiner Lage ist es nicht nur für die Unterkunft während Ihrer Dienstreise, sondern auch für angenehmes Verbringen ihres Familienurlaubs gut geeignet. Die Interieure des Hotels und des Restaurants wurden in neunem Stil rekonstruiert.

Mládež děkanátu Kroměříž

Celostátní setkání mládeže probíhá v duchu světových dní mládeže a koná se v České republice přibližně jednou za 5 let. Setkání je určeno pro mladé lidi od 14 do 30 let, kteří chtějí prožít několik dní ve společenství svých vrstevníků.

Římskokatolická farnost sv. Mořice v Kroměříži -

Neděle, den Páně , je hlavním dnem slavení eucharistie, protože je to den vzkříšení. Trio - občasník v PDF. Římskokatolická farnost svatého Mořice v Kroměříži. Základní informace najdete ve farním zpravodaji, který je opět na celý měsíc.

Farnosti Zborovice Hoštice Litenčice

Čtení na neděle a svátky. 2 Slavnost Božího Těla a Krve Páně 2015. Májová pobožnost u kapličky Sarkandra 3. Male hody - kaple sv. Floriana za Hasice FaZborovice 5-5-2014. Mše Svatá za Hasiče - Farnosti Hoštice a z obci Troubky-Zdislavice.

Římskokatolická farnost sv. Mořice v Kroměříži -

Trio - občasník v PDF. Římskokatolická farnost svatého Mořice v Kroměříži. Slavnost MATKY BOŽÍ PANNY MARIE. Pastýřský list k zahájení školního roku 2016. Slavnost MATKY BOŽÍ PANNY MARIE. Ještě prosí o dobrovolníky z řad dospělých.

WHAT DOES FARNOSTPM.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostpm.cz Mobile Screenshot of farnostpm.cz Tablet Screenshot of farnostpm.cz

FARNOSTPM.CZ SERVER

Our crawlers revealed that the main page on farnostpm.cz took five hundred and fifty-four milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
46.28.105.61

We revealed that farnostpm.cz is weilding the Apache server.

Římskokatolická farnost Panny Marie Kroměříž

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Poslal mě, abych chudým hlásal evangelium." I noticed that the web site said " Vítáme Vás na webových stránkách naší farnosti Panny Marie v Kroměříži." They also said " NAŠE FARNOST ZVEpro zvětšení klikněte. Prohlídky kostela s průvodcem - od 1. 5! Sobota od 10 do 12 h a od 13 do 17 h. Státní svátky a neděle od 13 do 17 h. Červen, červenec, srpen." The meta header had farnost as the first optimized keyword. This keyword is followed by římskokatolická církev, Kroměříž, and Panna Marie which isn't as urgent as farnost. The other words farnostpm.cz uses is společenství. farní zpravodaj is included and could not be viewed by search parsers.

ANALYZE SIMILAR BUSINESSES

Farnost Poběžovice

VÍTÁME VÁS na internetových stránkách římskokatolické farnosti Poběžovice. Do farnosti náleží město Poběžovice. Václava, Meclov, Mutěnín, Pivoň, Rybník, Šitboř. listopadu 2014 vykonává farní úřad v Klenčí pod Čerchovem - viz kontakt. Vytvořte si www stránky zdarma! Vytvořte si vlastní web zdarma! .

Úvodní stránka farnosti Polička - Oficiální stránky Římskokatolické farnosti - děkanství Polička

Člověk z ní musí odstranit pouze příchuť katastrofy. Kostel Nejsvětější Trojice, Modřec. Společné udílení svátosti pomazání nemocných. Teplota v kostele dne 28. Přehled bohoslužeb od Květné neděle do velikonočního pondělí.

Farnosti na prachaticku

Vítejte na stránkách římskokatolických farností na prachaticku -. Prachatice - Malé náměstí - kostel sv. Jakuba Staršího a kaple sv. Tyto farnosti jsou součástí vikariátu Prachatice, který spolu s dalšími. Devíti vikariáty tvoří Českobudějovickou diecézi. Naleznete zde informace o bohoslužbách, akcích pořádaných farností,. Můžete zde vyhledat osoby ve vikariátu či zanechat vzkaz nebo si přečíst. Nepomuku Neumannovi, který se v Prachaticích v roce 1811 narodil,.

Farnost Prakšice

Ohlášky a pořad bohoslužeb na týden od 25. Aktuality farnosti Prakšice - POSEL. 1- 2 třída úterý 5. 4- 5 třída středa 6. TV NOE and Radio Proglas.

Římskokatolická farnost Přerov Děkanát Přerov

Farnosti a organizace děkanátu Přerov. Kojetín, Měrovice, Křenovice. Dřevohostice, Pavlovice, Domaželice. Vlkoš, Bochoř, Říkovice. Kokory, Majetín, Penčice. Rokytnice, Brodek, Citov. Horní Moštěnice, Stará Ves, Beňov. Charita Přerov, Charita Kojetín. CMŠ Přerov, CMŠ Kojetín, DD Emanuel. CPR, SFŘ, ČKA, Maltézská pomoc.